Дата
Четверг 11 июля 2013 — Воскресенье 14 июля 2013
Место
Zamek
Zamkowa 1,
Bolków,
59-420,
Poland
Веб-сайт: http://www.zamek-bolkow.info.pl/
Ссылка
Описание
CZWARTEK
Były kościół ewangelicki
18.00 - 18.40 - Splendor
18.55 - 19.35 - Victorians
19.50 - 20.45 - Batalion D'Amour
21.00 - 21.55 - Das Moon
22.10 - 23.30 - Agressiva 69
00.00 - 05.00 - ManieK & dMarek ( More Than A Party) (Jelenia Góra, PL) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)
Hacjenda
21:00 - 23:00 DJ Carl (Depresja Manekina / Sirrah) (PL) (FieldsOfTheNephilims, coldwave, new wave, goth-rock)
23:00 - 01:00 DJ Absinth (Depresja Manekina) (PL) (goth-rock, new wave, synth, glam, 80')
01:00 - 03:00 DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (Prague, CZ) (gothic-rock, deathrock, 80')
03:00 - 05:00 DJ Silentorder & DJane Madaley Selket (Geisterwelt Nights) (Thessaloniki, GR / Nuremberg, DE) (gothic rock, dark / new wave, dark folk)
PIĄTEK
Zamek
15:00 - 15:40 - Hyoscyamus Niger
16:00 - 16:40 - Gothika
17:00 - 17:50 - Soror Dolorosa
18:10 - 19:00 - 7JK
19:25 - 20:35 - XIII Stoleti
21:00 - 22:20 - KAT i Roman Kostrzewski
22:45 - 00:30 - Lacrimosa
Były kościół ewangelicki
16.00 - 16.40 - Akimbo
17.00 - 17.50 - Perunwit
18.05 - 19.05 - Percival Schuttenbach
19.25 - 20.45 - Decoded Feedback
21:00 - 22:00 - H.Exe
22:00 - 23:30 - Serafin (SDGE Team) - (synth-pop, dark electro, ebm)
23:30 - 01:00 - Bonus (Unholy Grace) - (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
01:00 - 02:30 - H_12 (+TOG, blindead, hrv) - (industrial, electro, synth-pop)
02:30 - 05:00 - Sthilmann (Elektrobrash) - (electro, industrial, trance)
Hacjenda
21:00 - 23:00 DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80's trash batcave)
23:00 - 01:00 DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 - 03:00 DJ Featon (Ukrainian Gothic Portal / Energy Promotion) (Kiev, UA) (gothic rock / deathrock / darkwave)
03:00 - 05:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin, DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
Sorrento
20:00 - 21:30 Kowalik
21:30 - 23:00 Graphic
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Si.D
02:00 - 03:30 Klimper
03:30 - 05:00 Skłodowsky
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks
SOBOTA
Zamek
14:30 - 15:10 - Lecter
15:30 - 16:10 - Noblesse Oblige
16:30 - 17:20 - The Breath Of Life
17:40 - 18:30 - Whispers in the Shadow
18:50 - 19:50 - The Beauty of Gemina
20:15 - 21:20 - Sirrah
21:45 - 22:55 - Anneke Van Giersbergen
23:20 - 00:45 - Corvus Corax
Były kościół ewangelicki
14.00 - 14.40 - All Sounds Allowed
15.00 - 15.50 - Blank Faces
16.05 - 16.55 - Thy Worshiper
17.10 - 18.10 - Luna Ad Noctum
18.25 - 19.45 - Eternal Deformity
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
22:00 - 23:30 - Zmorrha (SKON) - (electro, industrial)
23:30 - 01:00 - Einar (monoLight, Synchropath, MordFabrik, Nosferatu) - (gothic, electro, industrial, alternative)
01:00 - 02:30 - Cute (monoLight, Synchropath, MordFabrik) - (dark-harsh electro, tbm, alternative)
02:30 - 05:00 - Attack (Alternation.pl) - (dark electro, future-pop, ebm, synth)
Hacjenda
21:00 - 21:40 Ben Bløødygrave
22:00 - 23:00 Nihilista
23:20 - 00:20 The Proof
00:30 - 02:30 DJane Sheatle (Minimalkompromiss) (Chemnitz, DE) (minimal synth, NDW, new wave, 80's)
02:30 - 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg, FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)
Sorrento
20:00 - 21:30 Switch
21:30 - 23:00 Klimper
23:00 - 00:30 Skłodowski
00:30 - 02:00 Shadyar
02:00 - 03:30 Sthilmann
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks
NIEDZIELA
Zamek
14:30 - 15:10 - Hatestory
15:30 - 16:10 - Lolita Komplex
16:30 - 17:20 - Asgaard
17:40 - 18:30 - Mono Inc.
18:50 - 19:50 - Aestetic Perfection
20:15 - 21:20 - Zeromancer
21:45 - 22:55 - Icon of Coil
23:20 - 00:45 - VNV Nation
Były kościół ewangelicki
14.00 - 14.40 - Martello
14.55 - 15.35 - Alienoil
15.50 - 16.40 - Digital Angel
16.55 - 17.55 - The Arch
18.10 - 19.20 - Vic Anselmo
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
Vampiriada Night
22.00 - 23:30 - Tina Rush - (gothic rock, dark electro, witch house, new romantic, dark ambient)
23:30 - 01:00 - Gothzilla - (gothic rock, cold wave, alternative)
01:00 - 02:20 - MrEmpath - (dark-harsh electro, ebm, tbm)
02:20 - 03:40 - LV-426 - (oldschool EBM, industrial Rock)
03:40 - 05:00 - endżi - (dark wave, dark electro)
Hacjenda
21:00 - 23:00 DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig, DE) (minimal, coldwave, 80', synth, undergrouNDW, trashpunk)
23:00 - 01:00 DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70', italian wave)
01:00 - 03:00 DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80')
03:00 - 05:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80')
Sorrento
20:00 - 21:30 TBU Crew
21:30 - 23:00 Kozii
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Klimper
02:00 - 03:30 Shadyar
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Skłodowski
06:30 - ... open decks
Ceny biletów:
Karnet na 3 dni:
230pln - limitowana przedsprzedaż
250pln - po zakończeniu przedsprzedaży oraz na zamku
Bilet jednodniowy (piątek, sobota, niedziela):
150pln na zamku
Bilety do nabycie w serwisie biletin.pl http://biletin.pl/pl/event,show,1198,castle-party-festival-2013.html
Wstęp do klubu w byłym kościele ewangelickim:
karnet na wszystkie dni (czwartek, piątek, sobota, niedziela): 15pln
bilet jednodniowy: 10pln
W cenę wliczony kupon na piwo lub 2 napoje bezalkoholowe.
Karnety klubowe dostępne przed wejściem do kościoła ewangelickiego.
Wstęp do klubu Hacjenda:
bezpłatny na imprezy
na koncerty w sobotę: 10pln
Участники (44)
Надоела реклама? Стань подписчиком
395 пользователей побывали
-
Удаленный пользователь